Gizlilik,Güvenlik ve İptal/İade Koşulları

Gizlilik & Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece sitemizden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veri tabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemiz 256bit Rapid SSL güvencesi ve İYZİCO entegrasyonları ile kredi kartı bilgilerinizi maksimum güvence altında kullanmakta ve KESİNLİKLE kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.

İptal ve İade

Web sitemiz üzerinden yapılan fatura ödemelerinde Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. İptal ve İade süremiz 30 gündür. Garantili Arabam bayilerinin sebepsiz cayma hakkı 7 gündür. Ödeme ve fatura kontrolü yapıldıktan sonra iptal veya iade tutarı 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir. Garantili Arabam'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.